preloader

Kontakt

Handlobud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

ul. Wolności 85B
44-300 Wodzisław Śląski
NIP: 6472576124
REGON:365917282

Centrala

ul. Wolności 85 b
44-300 Wodzisław Śląski
32 456 31 18
32 456 25 39
601 420 428

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 7:00 - 13:00
Dział dachy

ul. Czyżowicka 61
44-300 Wodzisław Śląski
32 456 39 06
32 453 05 71
32 453 05 70

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 7:00 - 13:00
WYPOŻYCZALNIA
wynajem@handlobud.pl
tel.:32 456 31 18
KSIĘGOWOŚĆ
fk@handlobud.pl
Konta bankowe
Bank Spółdzielczy
Wodzisław Śląski
85 8436 0003 0010 0003 6344 0003
ING Oddział
Wodzisław Śląski
87 1050 1403 1000 0023 0654 8369
agent
Arkadiusz Wojciechowski
Prezes

601 933 997
arek@handlobud.pl

agent
Andrzej Barć
Dyrektor handlowy

693 775 117
andrzejb@handlobud.pl

agent
Joanna Nicz
Kierownik oddział Wolności

32-456-31-18 wew.19
asia@handlobud.pl

agent
Irek Nogły
Kierownik oddział dachy

663 776 119
ireknogly@handlobud.pl

agent
Krzysztof Wojciechowski
Koordynator ds. transportu

693 849 531
krzysztofw@handlobud.pl

agent
Justyna Wojciechowska
Specjalista ds. finansów

justynaw@handlobud.pl

agent
Dawid Kwiczala
Kierownik ds. handlowych. Obsługa klientów kluczowych.

693 849 531
dawidk@handlobud.pl

agent
Piotr Perduta
Kierownik ds. handlowych. Obsługa klientów kluczowych.

781 377 388
piotrp@handlobud.pl

agent
Łukasz Wawok
Kierownik przedstawicieli handlowych

663 828 858
lukaszw@handlobud.pl

agent
Sławomir Majorowski
Kierownik magazynu centralnego

887 580 020

agent
Adam Dzieża
Kierownik magazynu

887 580 012

agent
Anna Kilian
Specjalista ds. sprzedaży

697 760 923
aniak@handlobud.pl

agent
Monika Pawlas
Specjalista ds. sprzedaży

32-456-25-39
monikap@handlobud.pl

agent
Justyna Kowalska
Specjalista ds. sprzedaży

665-604-804
justynak@handlobud.pl

agent
Tomasz Musialik
Specjalista ds. sprzedaży

601 544 887
tomaszm@handlobud.pl

agent
Marcin Demel
Specjalista ds. sprzedaży

693 775 115
marcind@handlobud.pl

agent
Rafał Kałuża
Doradca techniczny

661 344 799
rafalk@handlobud.pl

agent
Bogusława Hrabia
Specjalista ds. sprzedaży

665 377 699
bogusiah@handlobud.pl

agent
Katarzyna Antończyk
Specjalista ds. sprzedaży

(32) 456-25-39 wew.10
katarzyna@handlobud.pl

agent
Marcelina Rosenbeiger
Specjalista ds. sprzedaży - kostka brukowa

726 477 488
marcelinar@handlobud.pl

agent
Tomasz Górecki
Specjalista ds. sprzedaży - dachy

697 776 119
tomekg@handlobud.pl

agent
Monika Osika
Specjalista ds. sprzedaży

Monika Osika
monikao@handlobud.pl

agent
Łukasz Wawok
Kierownik przedstawicieli handlowych

663 828 858
lukaszw@handlobud.pl

agent
Agnieszka Piórkowska
Przedstawiciel handlowy

665-604-804
agnieszkap@handlobud.pl

agent
Ryszard Fekser
Przedstawiciel handlowy

603 048 819
ryszardf@handlobud.pl

agent
Adam Miarka
Przedstawiciel handlowy

609 002 586
adamm@handlobud.pl

agent
Kacper Borowski
Przedstawiciel handlowy

885 445 995
kacperb@handlobud.pl

agent
Marcin Kotygin
Przedstawiciel handlowy-okna-drzwi-bramy garażowe

579 523 530
marcink@handlobud.pl

agent
Krzysztof Wojciechowski
Kierownik ds.transportu

693 849 531
krzysztofw@handlobud.pl

agent
Marcin Burdzik
Specjalista ds. transportu

665 808 818
marcinb@handlobud.pl

agent
Mateusz Reclik
Specjalista ds. logistyki

693 776 116
mateuszr@handlobud.pl

Formularz kontakowy

W czym możemy pomóc?