Kim jesteśmy.

Jesteśmy dystrybutorem największych producentów materiałów budowlanych zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Prowadzimy kompleksową obsługę firm remontowo-budowlanych oraz inwestorów indywidualnych w myśl hasła: "od fundamentu po dach". Realizujemy kompleksowe zaopatrzenia budów z dostawą i rozładunkiem towarów na budowie. 

Należymy do grupy: PSB POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE

Cele.

Nadrzędnym celem firmy jest prowadzenie działalności biznesowej w najwyższej uczciwości wobec Naszych klientów oraz kontrahentów. 

Oferujemy wsparcie techniczne w zakresie doboru materiałów  w oparciu o własne doświadczenia. 

Przede wszystkim działamy na rynku lokalnym zrzeszeni w grupie Polskie Składy Budowlane na terenie powiatu wodzisławskiego  a z drugiej strony jesteśmy otwarci na rynek Unii Europejskiej.

Cały czas dążymy do pełnego zaspokajania potrzeb klientów poprzez różne inwestycje oraz rozszerzanie asortymentu.

Korzystne upusty sprawią, że koszty związane z budową czy remontem mieszkania będą minimalne. Nasi pracownicy wyjaśnią wszystkie Twoje wątpliwości związane z nowoczesnym budownictwem oraz produktami zakupionymi w naszej hurtowni. U nas przekonasz się także, że planowanie i utrzymanie ciągłości dostaw jest łatwiejsze niż myślisz. Wszystko czego potrzebujesz, aby zbudować dom, który powinien stać na solidnych fundamentach, być funkcjonalny i wspaniale wyglądać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz znajdziesz w naszej ofercie.