Aktualności

FINAŁ KONKURSU - FASADA ROKU 2017

Finał konkurs Fasada Roku 2017 zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze rozstrzygnięcia już za nami. Największe powody do zadowolenia mogą mieć Białystok, Wrocław, Warszawa, Świnoujście oraz Wodzisław Śląski, bo to właśnie z tych miast pochodzą realizacje odznaczone specjalnym „Wyróżnieniem Internautów”.

W kategorii zarezerwowanej dla budynków historycznych po renowacji, serca Internautów skradł Dom Rekolekcyjny „Villa” w Wodzisławiu Śląskim. Zwycięski projekt jest dziełem A1 Studio Architektury. Prace remontowe na rzecz Archidiecezji Katowickiej przeprowadziła firma "L-M BUD" LESZEK MALINOWSKI.

  


PRACA - KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

Opis stanowiska:

Wymagania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: krzysztofw@handlobud.pl  lub kontakt tel. 693849531


W SPRZEDAŻY: ATLAS FUGA

W swojej ofercie posiadamy Fugi marki ATLAS. Gwarantuje atrakcyjne ceny oraz fachową pomoc przy wyborze produktów.

Fugi:

- elastyczne
- epoksydowe
- dekoracyjne
- wąskie

Fugi można kupić w siedzibie naszej firmy w Wodzisławiu Śląskim ul. Wolności 85b. Zapraszamy!


NA SPRZEDAŻ:

- MERCEDESY BENZ AXOR

- MERCEDES BENZ ACTROS 3331

Sprzedamy Mercedesy Axory oraz Mercedesa Actros 3331 w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprzedajemy ze względu wymiany floty na nowe. Samochody gotowe do pracy bez żadnego wkładu finansowego na bieżąco serwisowane. Gotowe do pracy od zaraz, w ciągłej eksploatacji. 

Mercedes Axor  >>WIĘCEJ INFORMACJI<<

Mercedes Actros >>WIĘCEJ INFORMACJI<<

      

 


KONKURS - FASADA ROKU 2017

Konkurs Baumit Fasada Roku pozwala wyłonić i docenić najlepsze realizacje budowlane, na których elewacji zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem.

Przez ostatnie dwa lata, firma "L-M Bud Leszek Malinowski"  przeprowadzała renowację obiektu historycznego " DOM REKOLEKCYJNY "VILLA" KOKOSZYCE ul. PAŁACOWA 53. Razem z firmą BAUMIT postanowiliśmy zgłosić ten obiekt do prestiżowego konkursu "FASADA ROKU" w kategorii " OBIEKTY HISTORYCZNE PO RENOWACJI "

Kierujemy do Państwa prośbę o zagłosowanie na wyżej przedstawiony projekt, który został odrestaurowany przez wykonawcę z naszego regionu i jest wizytówką naszego regionu. 

Link do głosowania: http://www.fasadaroku.pl/obiekty-2017,budynek-historyczny-po-renowacji-2017,207-kat.5.html

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA i Dziękujemy w imieniu firmy L-M Bud Leszek Malinowski .

   

   

 


MIKOŁAJKI W HANDLOBUDZIE

Tradycyjnie 6 grudnia obchodzimy w Polsce Mikołajki. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Tego dnia wystarczy odwiedzić naszą siedzibę i zrobić zakupy za minimum 30 zł, a w prezencie otrzymasz słodki upominek. Liczba prezentów ograniczona.

 


CZARNY PIĄTEK W HANDLOBUD - RABATY!

Już w najbliższy piątek 24.11.2017 rusza Czarny Piątek. W tym dniu  we wszystkich oddziałach naszej firmy obowiązywać będą specjalne rabaty w wysokości -15%, -20%, -25% na wybrane produkty:

1. Elektronarzędzia – od -15%
2. Artykuły marki Wkręt-Met – od -20%
3. Narzędzia budowlane - od -20-25%
4. Akcesoria malarskie – od -20%
5. Taśmy – od -20%
6. Folie – od -25%
7. Profile -  od -25%
8. Produkty marki Fiskars – od -20%
9. Wentylacja Domus – od -20%
10. Ubrania robocze – od -15%
11. Kleje i uszczelniacze Sikaflex – OD -10%
 
FARBY:
- ŚNIEŻKA MAGNAT CERAMIK 2,5l.  - 67,90 brutto - ( wszystkie kolory )
- ŚNIEŻKA BARWY NATURY 2,5l.  -  29,99 brutto - ( wszystkie kolory )
- DREWNOCHRON EXTRA 4,5L.  -  67,99 brutto - ( wszystkie dostępne kolory ) 
- VIDARON IMPREGNATY I LAKIEROBEJCA - EXTRA  -13%
- ATLAS FARBA WEWNĘTRZNA LATEXOWA BIAŁA 10l. -   79,99 brutto
- ATLAS FARBA WEWNĘTRZNA AKRYLOWA BIAŁA 10l. -  49,99 brutto 
 
Zapraszamy


WSPIERAMY i KIBICUJEMY

To, że HANDLOBUD ​ lubi pomagać to oczywiste! W najbliższą sobotę (11.11.2017) wesprzemy Akcję Charytatywną  - 24 godzinny Maraton Pływacki i jego szczytny cel jakim jest zakup sprzętu medycznego do szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Niech Święto Niepodległości po raz kolejny będzie w Wodzisławiu Śląskim świętem solidarności, wzruszeń i pozytywnych emocji.

Zapraszamy na kolejny 24 godzinny Maraton Pływacki na Krytą Pływalnię MANTA :)


NOWOŚĆ! Automat do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych KNAUF

Pragniemy poinformować, że w naszej ofercie jest dostępny automat do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych. Narzędzie świetnie współdziała z taśmą papierową oraz masą Knauf Fill&Finish Light, która (dzięki wysokiej przyczepności do podłoża i taśmy, zredukowanemu kurczeniu po wyschnięciu i elastyczności) jest jednym z niewielu gotowych mas na polskim rynku dedykowaną do spoinowania. Dlatego zachęcam do polecania tych trzech produktów w komplecie (automat, masa, taśma papierowa).

Narzędzie dzięki swojej prostocie może być także stosowane z gipsowymi masami wiążącymi jak Knauf Uniflott i Knauf G-K Start. Najwyższą moc spoin dla tych mas uzyskać można z oferowaną przez nas taśmą Knauf KURT. 


SPOTKANIE Z BRUKARZAMI

W piątek 20 października w godzinach wieczornych w restauracji piwiarni Warka w Wodzisławiu Śląskim odbyło się spotkanie dla Brukarzy organizowane przez firmę Handlobud oraz Bruk. Spotkanie było przede wszystkim okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę, a także do wymiany doświadczenia. 

      


SPOTKANIE - MOBILNE CENTRUM SZKOLENIOWE BUDMAT

17 października br. w oddziale naszej w Czyżowicach gościliśmy Mobilne Centrum Szkoleniowe firmy BudMat. Na spotkaniu została zaprezentowana pełna gama blachodachówek modułowych.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne tego typu spotkania.  

    

    

 


WYPRZEDAŻ - ELEKTRONARZĘDZIA GRAPHITE

Zapraszamy do centrali firmy, Wodzisław Śląski, ul. Wolności 85B, tel.32 456 31 18


MAPELASTIC TURBO

W naszej ofercie jest już dostępna hydroizolacja szybko sprawna MAPELASTIC TURBO. Dwuskładnikowa, szybkoschnąca, elastyczna zaprawa cementowa, do wykonywania hydroizolacji balkonów, tarasów i basenów nawet w niskiej temperaturze i na niecałkowicie suchym podłożu. Jej cena jest wyższa niż zwykłego Mapelastica ale jest po pierwsze bardziej wydajny, a po drugie jest szybko sprawny więc już po 4h od nałożenia izolacji, można płytkować taras. Materiał fantastyczny na trudne warunki czyli np. pogodę zagrożoną deszczem.


SYSTEM TARASOWY - TERASO 

W ofercie naszej hurtowni pojawił się największy dostawca i eksporter desek tarasowych WPC na terenie Polski - firma TERASO. Deski kompozytowe TERASO to kompletny system tarasowy, umożliwiający profesjonalny montaż oraz wykończenie. Zaletą systemu TERASO jest jego prostota, a zarazem zoptymalizowanie elementów tak, aby zapewniały jak najlepszą współpracę. Jesteśmy gwarantem najlepszych produktów, terminowych dostaw, sprawnej obsługi i konkurencyjnych cen.

Jeżeli szukasz pomysłu na taras, który podkreśli wyjątkowy charakter Twojego domu, a jednocześnie nie ulegnie zniszczeniu podczas szalonych dziecięcych zabaw czy hucznego garden party - wybierz firmę TERASO.

>>Szczegóły oferty<<

 


HANDLOBUD - dział sprzedaży i obsługi klienta

Prezentujemy nasz odświeżony dział sprzedaży i obsługi klienta.  Zapraszamy codziennie od 7:00 do 17:00 Wodzisław Śląski, ul. Wolności 85B tel. 32 456 31 18

      


HANDLOBUD PARTNEREM OKTOBERFEST 2017

Zaczęło się! Rozpoczął się kolejny Oktoberfest Wodzisław Śląski , którego Handlobud jest Partnerem! Kto jeszcze nie odwiedził wodzisławskiego rynku i Oktoberfest może to uczynić do 24 września.  Jesteśmy obecni i zachęcamy do udziału!

    


ROCKWOOL wspiera Wykonawców!

Zgłoś ocieplenie poddasza lub ściany i odbieraj gwarantowane nagrody. Jak odebrać gwarantowaną nagrodę?

Sezon ociepleń w pełni, więc prace trwają pełną parą. Wiemy,  jak bardzo przydatne są wówczas rozmaite narzędzia i ubrania, dzięki którym zwiększa się efektywność Twojej pracy. Teraz w ramach wsparcia dla Ciebie, wykonawcy ociepleń domów jednorodzinnych, mamy gwarantowane pakiety ubrań i narzędzi, a także dalmierze czy drabiny. Wystarczy, że kupisz wełnę skalną ROCKWOOL i w momencie montażu wyślesz SMSa. Resztę zrobimy za Ciebie.

Tylko pięć prostych kroków dzieli Cię od gwarantowanej nagrody:

1.     Kup wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego

2.     Wyślij SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” w momencie, gdy otwierasz pierwszą paczkę wełny skalnej. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.

3.     Odbierz telefon - ustalimy szczegóły dotyczące ocieplenia, które aktualnie wykonujesz.

4.     Potwierdź z Doradcą Techniczno-Handlowym montaż wełny skalnej. Doradca skontaktuje się z Tobą w tym celu. 

5.     Odbierz nagrodę! 

>> Szczegóły akcji <<


OKTOBERFEST 2017

Już w najbliższa sobotę widzimy się na wodzisławskim Rynku gdzie od godz. 12:00 startuje Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017. Jako partner tegorocznej edycji zapraszamy wszystkich do udziału. Poniżej prezentujemy program imprezy. 

 


RAJD ZŁOMBOL 2017 - EKIPA HANDLOBUD

2 września o godz. 12.00 z parkingu katowickiej strefy kultury wystartowała 11. edycja charytatywnego rajdu Złombol. Tym razem uczestnicy przejechali przez Czechy, Niemcy, Francję, aż do Hiszpanii i Kraju Basków. Cała uzbierana kwota pieniędzy zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Organizatorzy imprezy przyznają, że w tej edycji udało się zebrać ponad milion złotych.

W tegorocznej edycji rajdu wystartowała nasza załoga w składzie Krzysztof Wojciechowski, Rafał Karwot, Kacper Skoneczny, która dojechała do mety w Noja w Kraju Basków Polonezem Caro.
 

      

 


IV WODZISŁAWSKA NOC TEATRÓW

( września startuje IV Wodzisławska Noc Teatrów. Tegoroczna, wyjątkowa edycja odbędzie się w roku jubileuszu 760-lecia miasta. 

Miło nam poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy partnerem tej imprezy.

 


PRZYGOTOWANIA DO RAJDU ZŁOMBOL

Tak się prezentuje Polonez Caro Plus załogi „Gruba baba i karły” w składzie Krzysztof Wojciechowski, Rafał Karwot, Kacper Skoneczny, która już 2 września wystartuje w charytatywnym rajdzie ZŁOMBOL.

   


RAJD CHARYTATYWNY - ZŁOMBOL

Lubimy pomagać więc nie mogliśmy sobie odpuścić kolejnej ciekawej inicjatywy jaką jest charytatywny rajd ZŁOMBOL. Logo HANDLOBUD będzie widnieć na samochodzie Polonez Caro Plus załogi „Gruba baba i karły” w składzie Krzysztof Wojciechowski, Rafał Karwot, Kacper Skoneczny, która już 2 września ruszy do Krajów Basków. 

Każda drużyna, która chce wystąpić w rajdzie zobowiązana jest przekazać darowiznę, którą w stu procentach przekazuje się na polskie Domy Dziecka.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej załogi, jej numer to GR 7307.


 

OKTOBERFEST WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017

Oktoberfest Wodzisław Śląski  zbliża się dużymi krokami! Możemy się pochwalić , że Handlobud jest Partnerem tego wydarzenia!  Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego ucztowania od 16 do 24 września na wodzisławskim rynku! 


 

NA SPRZEDAŻ: MERCEDESY BENZ AXOR

Sprzedamy Mercedesy Axory w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprzedajemy ze względu wymiany floty na nowe. Samochody gotowe do pracy bez żadnego wkładu finansowego na bieżąco serwisowane. Samochody posiadają hydraulikę, manual, hamulec silnikowy, opony 80% klocki tarcze jak i pozostałe elementy nie wymagają wymiany. Gotowe do pracy od zaraz, w ciągłej eksploatacji. 

>>WIĘCEJ INFORMACJI<<

  

    


NA SPRZEDAŻ: MAN 26.464 6x4

MAN 26.464 6x4, DŹWIG ŻURAW rok 2000, blokada mostów, retarder. HDS z ROTATOREM, w ciągłej eksploatacji . Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Auto posiada aktualny przegląd techniczny,ubezpieczenie oraz UDT.Nie wymaga wkładu finansowego, wszelkie usterki usuwane na bieżąco. HDS w stanie bardzo dobrym żadnych pęknięć oraz luzów. POLECAMY

>>WIĘCEJ INFORMACJI<<

  


WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO - NOWOŚCI

Poszerzyliśmy ofertę wypożyczalni sprzętu budowlanego o nowy asortyment.

Jak wynająć?

 


PRACA

Zatrudnimy kierowcę kat. C+E z uprawnieniami na HDS 

Opis stanowiska: Codzienna dystrybucja towarów handlowych, załadunek i rozładunek z użyciem dźwigu HDS.

Oferujemy:

Wymagania:

Region:

CV można składać osobiście w siedzibie firmy HANDLOBUD 44-300 Wodzisław Śląski ul. Wolności 85 B lub e-mail
handlobud@handlobud.pl tel: 601-933-997
 

PRACA

Zatrudnimy kierowcę do pracy w transporcie międzynarodowym 

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie  
  • system pracy 3/1 lub 4/1

Wymagania:

  • doświadczenie min. 1 rok jazdy na busie plandece po krajach DE, FR, IT
  • umiejętność prawidłowego wypełniania dokumentów transportowych
  • dbałość o pojazd, towar i dokumentację transportową

Region:

  • Unia Europejska
CV można składać osobiście w siedzibie firmy HANDLOBUD 44-300 Wodzisław Śląski ul. Wolności 85 B lub e-mail
krzysztofw@handlobud.pl tel: 693-849-531
 

 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę o wypożyczalnię sprzętu budowlanego. 

Nasza wypożyczalnia dysponuje szerokim asortymentem sprzętu budowlanego:

Dlaczego wynajem?

Jak wynająć?

 


WSPIERAMY III ROGOWSKI BIEG PARAFIALNY

 


48. DNI WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO

Wielkimi krokami zbliżają się 48. Dni Wodzisławia Śląskiego, które w tym roku trwać będą od 9 do 11 czerwca. Tegoroczna, wyjątkowa edycja odbędzie się w roku jubileuszu 760-lecia miasta. 

Miło nam poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy partnerem głównym.


SZKOLENIE TECHNICZNE MAPEI TOUR

07.06.2017 w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie z cyklu MAPEI TOUR dla wykonawców robót wykończeniowych i budowlanych. Tematyką szkolenia było „Kleje klasy S2 - Ultralite”, czyli przejście przez dylatacje posadzkowe bez konieczności cięcia płytek.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne tego typu szkolenia. 

   

   

Więcej zdjęć w >galerii<      

 


MAPEI TOUR - MOBILNE CENTRUM SZKOLENIOWE

W środę, 7 czerwca zagości u nas mobilne centrum szkoleniowe firmy Mapei.

Wszystkich chętnych zapraszamy do siedziby naszej firmy w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wolności 85b.


NOWA DOSTAWA ŚWIEŻYCH ROŚLIN W DZIALE OGRÓD

             

            


ŚNIADANIE Z FIRMĄ MAPEI

Krótka fotorelacja ze śniadania połączonego ze szkoleniem z firmą MAPEI, które odbyło się w siedzibie naszej firmy.

    

    

Więcej zdjęć w >galerii<

 


KUP PRODUKT KOELNER LUB MODECO I WYGRYWAJ

Zachęcamy do wzięcia udziału w loterii "Zamocowani", w której do wygrania jest samochód marki Skoda Octavia. Co należy zrobić? Kup dowolny produkt marki Koelner lub Modeco i zachowaj dowód zakupu. Zarejestruj numer dowodu zakupu i weź udział w losowaniu nagród. 

Szczegóły loterii na stronie internetowej organizatora: www.loteriazamocowani.pl


KOMPUTEROWA MIESZALNIA TYNKÓW I FARB MAPEI

Od niedawna posiadamy mieszalnik do farb i tynków MAPEI. Pozwala nam to rozszerzyć naszą ofertę handlową o nowe produkty z dziedziny dociepleń.
Do wyboru mają Państwo bogatą paletę kolorów. Dzięki wysokiej jakości produktów Mapei jesteśmy w stanie trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do naszego oddziału - Mszana ul. ul. Wodzisławska 132a 

 


ŚNIADANIE Z FIRMĄ MAPEI

Już 19 kwietnia o godz. 8:00 w głównej siedzibie naszej firmy odbędzie się śniadanie z firmą MAPEI!    
W programie:

Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy :) 

 


NOWOŚCI W DZIALE "OGRÓD"

Powiększyliśmy asortyment w dziale "Ogród":

 


"LITEWSKA PRZYGODA" Z HANDLOBUD

W kwietniu zorganizowaliśmy projekt „litewska przygoda”.Była to wycieczka na Litwę dla naszych klientów. Serdecznie dziękujemy za wspólny wyjazd i do zobaczenia na kolejnych tego typu wyjazdach. 

      

Więcej zdjęć w > galerii <

 


NOWY DZIAŁ "OGRÓD"

Pragniemy poinformować, iż poszerzyliśmy swoją ofertę o nowy dział "OGRÓD"

W sprzedaży :

Już niebawem asortyment będzie powiększony o wszelkiego rodzaju asortyment ogrodowy typu: węże ogrodowe , złączki ,zraszacze, kopaczki , grabie , itp.

Asortyment działu ogród dostępny na oddziale  Mszana ul. Wodzisławska 132a,tel.:32 456 19 64


TADEUSZ WOJCIECHOWSKI LAUREATEM KONKURSU CZŁOWIEK ROKU TUWODZISŁAW.PL 2016

Uroczysta gala finałowa Konkursu Człowiek Roku tuWodzisław.pl 2016 miała miejsce w Gościńcu Wodzisławskim. Już trzeci rok z rzędu nagrody przyznawane były w czterech kategoriach: Biznes, Kultura, Sport i Nagroda Internautów.

Statuetkę w kategorii Biznes otrzymał Tadeusz Wojciechowski - właściciel firmy Handlobud.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego - Mieczysław Kieca oraz Starosta Powiatu Wodzisławskiego - Ireneusz Serwotka. 

     

fot. tuwodzislaw.pl


STATUS PRAWNY FIRMY

Z dniem 2 stycznia 2017 nastąpiła zmiana numeru NIP oraz nazwy:

Handlobud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

44-300 Wodzisław Śląski, ul. Wolności 85b, NIP 6472576124

Jednocześnie informujemy, że poza zmianą formy prawnej, nie odczujecie Państwo żadnych negatywnych skutków.

Zapraszamy na zakupy!

 


W SPRZEDAŻY MAMY GOTOWE FARBY FIRMY ŚNIEŻKA  ORAZ MAGNAT

1. Farby lateksowe firmy ŚNIEŻKA "Barwy Natury" 

To wysokiej jakości farba lateksowa charakteryzująca się dużą siłą krycia, bardzo wysoką wydajnością i trwałością kolorów powłoki malarskiej. Daje w pełni pozwalające „oddychać ścianom” powłoki malarskie odporne na szorowanie. Farba przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania tynków wapiennych i cementowo-wapiennych, podłoży cementowych, betonowych, gipsowych, drewnianych i drewnopochodnych, cegły, kamienia i płyt gipsowo-kartonowych użytkowanych wewnątrz pomieszczeń.

 2. Farby ceramiczne firmy MAGNAT

MAGNAT CERAMIC, ceramiczna farba do wnętrz, trzeciej generacji, wyprodukowana przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii CERAMIC SYSTEM bazującej na ceramicznych komponentach oraz najwyższej jakości żywicach i pigmentach. Ta unikalna formuła zapewnia farbie MAGNAT ponadprzeciętne parametry odporności na szorowanie i wielokrotne zmywanie oraz sprawia, że powłoki farby nie absorbują zabrudzeń i „trudnych” plam¹ oraz są odporne na dezynfektanty. Powyższe atrybuty gwarantują wyjątkową trwałość wykończenia i koloru.

 
U nas duża paleta kolorów do wyboru, a także taniej niż w marketach budowlanych!
Nie czekasz aż namieszamy! Bierzesz z półki i zaczynamy pracę!
 
* Farby dostępne w oddziale Handlobud Mszana
 
Przyjedź, pomożemy dobrać kolor do Twojego wnętrza!
Zapraszamy!


JESIENNA PROMOCJA

Zapraszamy do korzystania z jesiennych promocji np:  na zakup wybranych produktów firmy  BRUK przy zakupie min 10 palet .

Szczegóły u sprzedawców . 

 


RYBNICKA JESIEŃ KABARETOWA "RYJEK"

Miło nam poinformować, że zostaliśmy sponsorem Rybnickiej Jesieni Kabaretowej.

Zapraszamy na Nasz eksportowy festiwal z regionu, 26-30 października. 

SZKOLENIE "mapei-tour"

Krótka fotorelacja z odbytego szkolenie pt."mapei-tour", które odbyło się w siedzibie firmy 12.09.2016

      

     

     

więcej zdjęć w galerii 


Bądź na bieżąco i śledź naszą stronę na Facebook          ►https://www.facebook.com/handlobud/